QR KOD

BPW Glass

BPW GLASS rozpoczęło swoją działalność na rynku usług szklarskich w 2009 roku. Firma o profilu handlowo-usługowym działa w branży szklarskiej, oferując najlepszej jakości szkła i lustra. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i jej okolic. Od samego początku naszej działalności, stawialiśmy na profesjonalizm wykonywanych usług, a zadowolenie naszych Klientów od zawsze jest dla nas priorytetem. Odpowiednio dobrani pracownicy, doskonale wykształceni i przeszkoleni, a także posiadający bardzo bogate doświadczenie praktyczne, zapewnią Państwu wykonanie usługi na najwyższym poziomie i dołożą wszelkich starań, aby projekt wykonany został na czas. Nasze usługi świadczymy zarówno w mieszkaniach prywatnych, domach jednorodzinnych, jak i w salach konferencyjnych, małych biurach, dużych salach biurowych, a także w siłowniach, fitness klubach, salach tanecznych, restauracjach, pubach, dyskotekach.

 

W ofercie BPW GLASS znajdziecie Państwo lustra srebrne, brązowe, grafitowe, szkło bezbarwne, szkło lakierowane typu Lacobel oraz szkło hartowane lakierowane, szkło laminowane, szkło z grafiką, szkło z nadrukiem fotografii, jak i inne rodzaje szkła. Wykonamy na zamówienie lustra, panele szklane, blaty, ścianki działowe, balustrady, drzwi przesuwne, kabiny prysznicowe, parawany prysznicowe.

Od początku naszej działalności mieliśmy przyjemność projektować i tworzyć, realizację w różnych miejscach i o różnym stopniu zaawansowania. Ze względu na dużą ilość nie sposób wymienić ich wszystkich, jednak pragniemy Państwu przedstawić kilka najciekawszych, najtrudniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie realizacji, jakie wykonani specjaliści BPW GLASS od początku swojej działalności.

 

Zapraszamy również do działu NASZE REALIZACJE, gdzie przedstawiamy Wam wiele naszych prac.

 

Poniżej przedstawiamy kilka naszych najnowszych prac wraz z krótkim opisem.

 
Kabiny prysznicowe

W maju 2014 roku ukończyliśmy skomplikowany pod względem technologicznym i ciekawy projekt zabudowy prysznicowej. Przy ulicy Żółwiej na warszawskich Bielanach, powstał dużych rozmiarów panel szklany z fotografią na szkle zamontowany w kabinie prysznicowej. Efekt końcowy nadaje wrażenie głębi i przestronności.
 
 
 
 
 
 

 
 

Na początku roku 2010 BPW GLASS zrealizował duże zlecenie montażu wielkoformatowej powierzchni luster w siłowni w Wiśniowym Business Park na Mokotowie.
 
lustra-w-silowni
 
 

Jedną z ciekawszych realizacji w roku 2012, było wykonanie panelu szklanego hartowanego malowanego wg palety ral9003 w jednej tafli o wymiarach 2440mx1756mm zamontowanej w kuchni w domku jednorodzinnym na warszawskim Ursynowie.

 
panel-szklany

 
W 2013 roku wykonaliśmy montaż luster w Figóra Fitness Klub Łomianki.
 
SAMSUNG